Primetila sam da mi se u poslednje vreme količina grešaka u pisanju - takozvanih typos-a - jako povećala. Naravno, pravila sam gorenavedene i ranije, ali čak i dok ovo pišem moram da se vraćam po par puta i kucam pojedine reči iznova.
Ako mi nešto promakne ne zamerite.
Ova pojava me je navela da se zapitam zbog čega je došlo do toga? Je li to pad moje koncetracije? Ili mi prosto više nije stalo? Uvek postoje i one druge opcije, tipa "CIA mi je zamenila tastaturu" ili "sile treće dimenzije se mešaju sa silama ove pa sžmoj prsti zalutaju tu i tamo."
Naravno, može da se desi da je to zbog činjenice da mi je pola slova sa tastature izbrisano kao uzrok previše korišćenja i prejakog kuckanja.
...
Ali sumnjam.
Sunday, December 19, 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
2 comments:
Thanks for your comment dear!
I was just reading your last fanfic on the forum, and i just LOVED it. You are really talented, but I've told you that already :)
I don't have classes for the next two weeks, so I hope we are gonna talk soon.
Lot's of love
Zvučaće kao kliše,ali možda si se zaljubila :D
Post a Comment